Špičkové Jihokorejské traktory KIOTI s výkonem 20-90 Hp

Z široké škály modelů a výkonů motorů Kioti od 22hp do 90hp si vybere určitě každý.

Z široké škály modelů a výkonů motorů Kioti od 22hp do 90hp si vybere určitě každý.

Nový model Kioti CK2810

Nový model Kioti CK2810

Nový model Kioti CK2810 nahrazuje nejprodávanější model CK22. Při zachování všech výhod a předností předchozího modelu nabízí nový stroj motor o výkonu 28hp! Využijte akčních zaváděcích cen!

Univerzální Kioti EX50 HST

Univerzální Kioti EX50 HST

Chloubou všestranného pomocníka se může pochlubit traktor Kioti EX50 s hydrostatickou převodovkou. Široké množství přípojného příslušenství, dostatečný výkon motoru a klimatizovaná kabina nadchne každého.

Farmáři pozor - Kioti DX

Farmáři pozor - Kioti DX

Máme pro vás stroj, který vás zaujme jak cenou, tak i technickými parametry a komfortem pro obsluhu. Chcete spolehlivý stroj jak do stáje, na pastviny tak i do lesa? Z traktoru Kioty řady DX už nebudete chtít vystoupit!

Dieselová čtyřkolka Mechron

Dieselová čtyřkolka Mechron

Kioti Mechron je vyjímečný stroj, který díky dieselovému motoru 22hp nemá konkurenta. Je třeba rychlý převoz materiálu na stavbu, odvoz dřeva z lesa, odvoz krmiva do ohrad nebo do lesa nebo v zimě vytvořit běžecké stopy pro lyžaře? Zkuste ho!

Jihokorejské traktory a malotraktory Kioti

Mezi hlavní výhody traktorů KIOTI patří vysoká spolehlivost, nízká spotřeba, snadná obsluha a velmi příznivá cena. Najdou uplatnění ve městech i obcích u famářů, nebo při údržbě sportovních ploch.

Od roku 1986, kdy pronikly první traktory KIOTI na americký trh, zaznamenala firma prudký rozmach a stala se vůdčí firmou zabývajících se výrobou kompaktních traktorů. V současné době se prodává okolo 20 000 traktorů Kioti ročně, z toho minimálně 6000 do USA. V české republice patří tyto traktory k nejprodávanějším, ročně okolo 60ks. Traktory Kioti jsou osazeny motory a převodovkami vlastní produkce. Všechny modely traktorů splňují evropskou homologaci EEC.

Univerzální pracovní čtyřkolka Kioti Mechron

Terénní pracovní vozidlo vhodné do všech terénů a využitelné zejména při výstavbě hřišť a posléze pro transport materiálu a osob a pomocné práce na hřištích, letištích a velkých areálech. Provedení diesel  – vynikající spotřeba a jízdní vlastnosti.

   • Dieselový vozík pro přepravu osob – 3 místa k sezení (jediný ve své třídě)
   • Široká korba s užitečnou nosností 500kg
   • Hydraulické sklápění korby
   • Možnost zadního závěsu
   • Homologovaný stroj na pozemní komunikace
   • Možnost kabiny s topením
   • Cestovní rychlost 40km/h