Vyvážečky Country

Country® vyvážečky a návěsy  =  kvalita za příznivou cenu

Vyvážečky Country®  -  hydraulické ruky Country (vyráběné v Estonsku) pro farmářské, lesnické a hobby využití. Při výrobě je použita vysoce kvalitní a odolná ocel a hydraulika. Jednoduchá a lehká konstrukce. Vyvážečky Country® lze napojit ke čtyřkolkám, malotraktorům či k traktorům různých kategorií.
Estonské vyvážecí soupravy  Country® ocení zejména lidé, kteří pracují v lesnictví, zemědělství.  Jsou vhodné pro manipulaci se dřevem či sypkými hmotami. Hydraulické jeřáby lze  použít při nakládání / vykládání dříví, klestí, písku, slámy, různých balíků či hnoje atd. Šetrné k životnímu prostředí. Všechny Country® produkty jsou označeny značkou CE.

Doufáme, že v našem sortimentu naleznete vhodné zařízení i Vy!

Produkty
Návěs 3t

Návěs 3t

Návěs 30S s hydraulickou rukou Country 470 Smart nebo 430/550 Master

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 3 plus 5?*: