Reference zavlažovacích systémů RAIN BIRD a K-RAIN

Firma ITTEC dodává komponenty pro zavlažovací systémy od roku 1992 a proto systémy RAIN BIRD, stejně tak jako v posledních letech i K-RAIN, naleznete v postatě všude.

Přes 25.000 systémů na zahradách, stovky fotbalových stadionů, stovky parků a komerčních areálů a většina ČESKÝCH I SLOVENSKÝCH golfových hřišť.

A k tomu navíc nespočetné instalace po celém světě. Značka RAIN BIRD je v současnosti nejčastěji navrhovanou značkou profesionálními projektanty zavlažovacích systémů.

Značka K-RAIN je naproti tomu nejdynamičtějším současným výrobcem zaměřeným na profesionální systémy v zahradách, parcích a sportovnív plochách, sortiment značky se velmi rychle rozšiřuje o inovativní výrobky.

Mohlo by Vás zajímat

Golfová hřiště

Více než 50 hřišt vybralo Rain Bird

AC Sparta Praha

Hlavní stadion je vybaven systémem RAIN BIRD

FC Bohemians Praha

Také Bohemka se rozhodla pro Rain Bird.

Rodinná zahrada Nové Město na Moravě

Systém RAIN BIRD

Soukromá zahrada Brno

Osvědčená kvalita RAIN BIRD

FC Union Vršovice

K-RAIN se osvědčil i na fotbalových hřištích

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 1 plus 4?*: