Zavlažovací systémy pro golfová hřiště - Desítky systémů pro nová golfová hřiště i renovace závlah všech značek. Dodáváme technologie nejenom pro špičková mistrovská hřiště, ale úzce spolupracujeme s všemi golfovými kluby, které vyžadují vysokou kvalitu údržby i spolehlivé zavlažovací systémy.

Legendární kvalita sečení - JACOBSEN je výhradní dodavatel golfových sekaček pro hřiště PGA. Stroje JACOBSEN připravují ty nejkvalitnější greeny na špičkových golfových hřištích po celém světě.

Kompletní sortiment technologií pro údržbu golfových hřišť - Prodej techniky, poskytování komplexních služeb včetně rozsáhlého sortimentů pro krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení. ITTEC Vám nabízí vždy nejvýhodnější řešení, které Vám nejlépe vyhovuje.

Fotbalové stadiony - komplexní péče a zavlažovací systémy - Technologie ITTEC využívá k plné spokojenosti již od roku 1995 několik set fotbalových klubů v Čechách, na Moravě i na Slovensku. A každý rok přibývá mnoho nových klubů, které s námi sdílí naše dlouholeté zkušenosti.

Moderní technologie in-lite - Systémy zahradního osvětlení in-lite se úspěšně etablují na českém trhu. Pokročilá LED technologie a do detailu propracovaná svítidla spolu s 5ti letou zárukou poukazují na vysoce kvalitní produktové řady.

Profesionální zavlažovací systémy od firmy ITTEC - Dodáváme kompletní sortiment výrobků pro všechny typy zavlažovacích systémů pro trávníkové plochy, krajinářské aplikace i sportoviště všech typů. Postřikovače, elektroventily, ovládací jednotky, čidla včetně potrubí, kabelových rozvodů i tvarovek a armatur. Vše je k dostání pod jednou střechou.

Technologie pro zavlažování a ošetřování trávníků - Dvacet let zkušeností – od roku 1995 je firma Ittec partnerem všech profesionálů, kteří pečují o kvalitní trávníky. Naše nabídka obsahuje výrobky několika světových leaderů na trhu s technikou pro údržbu travnatých ploch, zavlažovací systémy světových značek i profesionální zahradní osvětlení. Samozřejmostí je profesionální přístup, špičkový servis i odborné poradenství.

Univerzální svahový nosič VENTRAC - 30 stupňů svahová dostupnost - 30 různých druhů příslušenství

Stroje a technika

Zobrazit všechny aktuality ->

ITTEC hrdým dealerem ELiTE

ELiTE je zárukou nejmodernějších technologii a inovací. Jako schválený dealer ELiTE zaručujeme kvalitu služeb, odborné poradenství a tým vyškolených specialistů v nejnovějších technologiích.

Jacobsen ECLIPSE 360 ELiTE

Co dělá Jacobsen Eclipse 360 ELiTE tak vyjímečnou? Tichý elektrický motor poháněný ověřenými lithiovými bateriemi a snížení provozních nákladů. Jacobsen Eclipse 360 ELiTE je tak právem nejekologičtější a nejtišší sekačkou s nejvyšší kvalitou seče pro Vaše golfové hřiště.

Vybavení golfových hřišť

Zobrazit všechny aktuality ->

FOOTGOLF

Popularita tohoto nového sportu ve světě rychle roste. ITTEC proto nabízí kompletní vybavení potřebné pro hru. Produktová řada obsahuje FootGolf jamky v oficiální velikosti, vlajky s logem, FootGolf tee markery a směrovky

Osvětlovací technika

Zobrazit všechny aktuality ->

BESTSELLERY od in-lite !!

Bodové svítidlo SCOPE s univerzálním využitím. Vysoký světelný výkon díky pokročilé LED technologii a inovativním koncentračním čočkám. To vše při spotřebě 4,5W. Nyní doplněno výkonnějším sourozencem BIG SCOPE a BIG SCOPE NARROW s výkonem 7W.

 Firma ITTEC, s.r.o. již více než 27 let dodává stroje Jacobsen (vřetenové i rotační sekačky greenů, odpališť, drah i rafů) pro golfová hřiště. Údržba a sekání fotbalových a sportovních trávníků. Techniku pro regeneraci, pískovače, topdressery, aerifikátory, prořezávače trávníků i vertikutátory, sběrače listí, fukary. Traktory, malotraktory a travní traktory Kioti a ShibauraNákladní vozíky EZGO i osobní golfové vozíky EZGO, dopravní technika pro komunálAerifikátory VertiDrain. Stroje pro čištění a údržbu umělých trávníků. Komunální technika a stroje na sekání i úklid parků, měst a obcí.

Vřetenové sekačky ALLETT pro vysokou kvalitu trávníků nejen na soukromých zahradách.

Poskytujeme servis a poradenství v oblasti údržby golfových hřišť, údržby a ošetřování trávníků. Projektování a výstavba golfových a fotbalových hřišť.

Servis strojů pro golf, broušení vřeten.  

Vybavení golfových hřišť, sběrače  a vydavače míčů, odpalovací podložky, jamky a vlajky. ParAide i Standard Golf. 

Firma ITTEC je výhradním zastoupením firem JACOBSEN, EZGO, RANSOMES, SMITHCO, TURFCO, REDEXIM, PLANETAIR, MAREDO, GREENTEC, ALLETT, DUCHELL, RANGESERVANT, RAIN BIRD, K-RAIN, in-lite

Firma ITTEC dodává zavlažovací systémy RainBird a K Rain pro všechny typy travnatých ploch, závlaha pro fotbalová hřiště, baseballová hřiště, golfová hřiště, zavlažování pro zahrady, parky a komunální plochy, popř. zavlažování jízdáren. Jsme dovozcem zahradních osvětlovacích LED systémů in-lite. Konzultace v oboru zahradního osvětlení. Zahradní svítidla nejvyšší kvality. Dále poskytujeme projekční a poradenskou činnost v oblasti závlah.