O nás

Technologie pro zavlažování a ošetřování trávníků - Irrigation and Turf Technologies
 

Dvacet let zkušeností – od svého založení v roce 1995 je firma Ittec partnerem všech profesionálů, kteří pečují o kvalitní trávníky. Za tuto dobu se naše nabídka rozšířila o výrobky několika světových leaderů na trhu s technikou.

JACOBSEN – špičkové sekačky pro golfová hřiště, výrobce známý svou kvalitou sečení

RAIN BIRD – automatické zavlažovací systémy.

KRAIN - automatické zavlažovací systémy

RANSOMES – profesionální sekačky pro komunální plochy

EZGO a CUSHMAN - vozíky přepravu osob i nákladů

DUCHELL - vybavení golfových hřišť

SHIBAURA – profesionální traktory a rotační sekačky pro komunální plochy

REDEXIM - stroje pro regeneraci travníků

RYAN – stroje pro regeneraci trávníků

TURFCO - pískovače

RANGE SERVANT - distribuce míčů a vybavení areálů Driving Range

 
Základem je kvalitní servis - o tom vypovídá jak několikanásobné ocenění za nejlepší servis v Evropě od firmy JACOBSEN, tak i spokojenost našich zákazníků.

Představujeme Vám zcela nový webový portál, kde Vám představíme naší kompletní nabídku technologie a služeb i kde Vás budeme průběžně informovat o novinkách z oboru, chystaných akcích, akčních slevách a podobně. Moderní péče o trávníky vyžaduje nejen perfektní střih trávy, časté regenerační zásahy a kvalitní rovnoměrnou závlahu, ale i trvalé a soustavné doplňování informací. Proto samozřejmě také přivítáme jakýkoliv názor, připomínku a doplněk, který nám budete chtít zaslat (info@ittec.cz).

Naším cílem je maximálně spokojený zákazník, proto klademe velký důraz právě na servis, poprodejní péči a technickou pomoc a radu. Samozřejmostí je i zajištění odborné trávníkářské poradenské činnosti. Trvale zvyšujeme kvalifikaci našich servisních techniků a spolupracujeme velmi úzce s mnoha našimi i zahraničními odborníky.

 Na všechny naše zákazníky nabízíme nejrůznější typy financování a vždy se snažíme v maximální míře respektovat potřeby a požadavky zákazníka. ITTEC leasingový program  – ještě nikdy nebyl nákup strojů tak snadný.

Zboží je až do úplného uhrazení majetkem prodávajícího. V případě prodlení se splatností je dodavatel oprávněn účtovat penále 0,05 % z dlužné částky za každý den prodlení, pokud není stanoveno jinak v odděleném smluvním ujednání.

O Nás