Příslušenství

SYSTÉM DIGICARD

 • vynikající systém, daleko pohodlnější než používání žetonů
 • papírové karty mohou být opatřeny logem klubu nebo sponzora
 • kódy mají ochranu proti kopírování
 • karty zobrazují kredit v podobě drobných bodů
 • každý zákazník má unikátní kartu

systém DIGICARD                             kód: DC25000

čistící sada pro čtecí zařízení          kód: DC25005

karty DIGICARD (standardní potisk) kód: CC25000

 

E-RANGE

 • Přeprogramovatelné elektronické klíče v kombinaci s management softwarem znamenají rozšíření služeb zákazníkovi. Zároveň poskytují příjem navíc a informace pro operátora.

Co je to elektronický klíč?

 • Elektronický klíč je v podstatě malý počítačový chip v pouzdře z nerezavějící oceli, který velikostí i tvarem připomíná baterii do hodinek. Elektronický klíč byl zkonstruován tak, aby přežil extrémní podmínky a hrubé zacházení, které by jiný systém nevydržel.


Jaké jsou jeho výhody?

 • Především zvýšení počtu vydaných míčů. Vybírání s pomocí tohoto klíče je velmi snadné a příjemné. Kredit je pouze zobrazen na displeji, což hráče tolik "nebolí" jako např. vhazování žetonů.
 • Další velkou výhodou je, že Vás nemusí stát téměř nic, stačí elektronické klíče prodávat s kreditem ve stejné (nebo o něco vyšší) výši jako náklady na pořízení klíče. Hráč tak sice bude hrát nějakou dobu zdarma, avšak koupí si klíč, a bude se k Vám po zbytek života vracet.
 • Můžete si vést naprosto přesné statistiky, např. který vydavač je častěji používán, v kolik hodin je největší nával, který člen preferuje čtvrtky dopoledne... Software E-range se postará o vše sám.

O čtečce

 • E-reader je nepromokavá čtečka bez pohyblivých součástí, které by se mohly rozbít nebo opotřebit. Je zabudovaná přímo do vydavače. Čtečku je možné na vydavači kombinovat i s jiným platebním systémem (např. žetony). Čtečka používá elektronický klíč namísto konvenčních datových karet. Součástí e-readeru je display s informacemi a instrukcemi.
 • Každý systém e-range je také vybaven softwarem a zapisovatelným zařízením pro elektronické klíče. Toto zařízení je typicky umístěno na recepci a obsluhováno zaškoleným pracovníkem. K dostání jsou 4 verze zapisovatelného zařízení podle požadované kapacity a výkonu.


Základní verze VSD

 • Základní verze VSD je vyráběna ve 3 velikostech. Rozšířené verze umožňují klíčům stahovat data ze čteček, zablokování a nahrazení ukradených a ztracených klíčů, grafické prostředí, reporty a data, stejně jako možnost zadat PIN namísto fyzického přiložení klíče.
 • Možnost zadávání PINu je velmi důležitá, pokud k vám chodí nepravidelní hosté, pro které by se nevyplatilo kupovat elektronický čip. Tento PIN kód využívá bezdrátový software Pintronics. Aktivujte svůj vydavač pouhým zadáním PINu a dostanete odpovídající počet košíků s míči. Na konci každého dne jsou všechny nevyužité PINy smazány, aby se předešlo jejich zneužití.
   

  e-klíč VSD                     kód: CC26000

  e-klíč verze 4-6-8          kód: CC26003

  e-čtečka verze VSD      kód: DC26000

  e-čtečka verze 4           kód: DC26001

  e-čtečka verze 6           kód: DC26002

  e-čtečka verze 8           kód: DC26003

  další čtečka VSD            kód: DC26101

  další čtečka verze 4-6-8 kód: DC26201

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 7 plus 4?*: