Nízkonapěťové kabely a propojovací konektory

Slouží k montáži osvětlovacích systému in-lite.

  • Napájecí kabely pro osvětlovací systémy in-lite.       
    Dvoužilové kabely s rozlišením polarity, se zesílenou izolací pro maximální zatížení 250W.       
  • S ohledem na možný pokles napětí se nedoporučuje na jednu kabelovou větev připojovat svítidla s příkonem přesahujícím 50W tedy např. 10 svítidel typu NERO (á 5W) nebo 100 svítidel typu DB-LED (á 0,5W).
  • V případě potřeby instalujte více kabelových větví, které jsou připojeny přímo do transformátoru.
  • Napájecí kabely se dodávají v provedení s měděným lankovým vodičem  14/2 o průřezu 2x2,5mm2  jsou rovněž k dispozici kabely 10/2 o průřezu 5,0mm2, které umožňují větší délku kabelové větve.       
  • Více v sekci Ke stažení v Technické specifikaci in-lite.
  • Pro spojkování kabelů používejte vždy výhradně spojovací konektory CC-2. Doporučuje se spojky instalovat do kabelových šachtiček VB-7RND .
  • Pro prodloužení připojovacího kabelu mezi hlavní kabelovou větví a svítidlem vždy používejte prodlužovací kabely CBL-EXT, které jsou vybaveny odpovídajícími konektory.
Produkty
CBL-EXT  PRODLUŽOVACÍ KABEL

CBL-EXT PRODLUŽOVACÍ KABEL

Prodlužovací kabel mezi svítidlem a 12V kabelem.3m délka.

CC-2 ROZBOČOVACÍ KONEKTOR

CC-2 ROZBOČOVACÍ KONEKTOR

Konektor pro rozdělení 12V kabelu.

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 5 plus 2?*: