Solitary MEDIUM

Sloupková svítidla s intenzitou MEDIUM 

 

  • Nejrozšířenější kategorie svítidel í v našem regionu.

 

  • Svým výkonem a charakterem jsou velmi vhodná pro komplexní osvětlování všech přístupových cest, příjezdových komunikací, vstupních ploch ale i velmi často jako nepřímé osvětlení v okolí teras či jako dělící osvětlení mezi výsadbami a trávníkovými plochami.

 

  • Unikátní řada FISH EYE s několika modely FISH EYE LOW, FISH EYE HIGH a vetikálně osazený model FISH EYE WALL, řadu doplňuje rozšiřuje modelová řada LIV a LIV LOW s unikátním difuzním válcem, vše v 12V LED provedení.
     
  • Všechna svítidla kategorie SOLITARY MEDIUM jsou určena pro 12V osvětlovací systémy, většinu svítidel lze však snadno adaptovat na připojení k 230V pomocí doplňkového interního transformátoru. 
     
Produkty
LIV

LIV

Sloupkové LED svítidlo s měkkým rozptýleným světlem z hliníkové slitiny.

FISH EYE LOW (WW)

FISH EYE LOW (WW)

Nízká varianta sloupkového LED svítidla FISH EYE.

FISH EYE HIGH (WW)

FISH EYE HIGH (WW)

Sloupkové LED svítidlo s FISH EYE technologií.

SENTINA

SENTINA

Nová řada sloupkových LED svítidel v černé...

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 4 plus 8?*:

Sloupková svítidla