EZGO osobní vozíky

EZGO osobní vozíky pro přepravu osob


Modely vozíků EZGO TXT jsou výhradně určeny pro přepravu osob a lze je rozdělit na dvoumístné, čtyřmístné, šesti i  osmimístné. Vozíky TXT mají bateriový pohon 48V, stejnosměrný proud a s maximálním dojezdem přibližně 35 km na jedno nabití a s komfortní cestovní rychlostí 24km/h. Tento model vychází z původní osvědčené koncepce vozíků EZGO s ocelovým svařovaným rámem – Dura Schield™ technologie s epoxidovou vrstvou, schopný absorbovat nárazy při nerovném terénu, který nepraská. Součástí vozíků je i On-Board nabíječka.

Modely vozíků EZGO RXV prošly celkovou proměnou, od pohlednějšího designu, až po samotný pohon, kdy úspora energie může dosáhnout až 35 % oproti pohonu na stejnosměrný proud. Konkrétně vozík RXV dosahuje maximálního dojezdu až 70 km na jedno nabití baterií (48 V, střídavý proud). Konstruktéři se zaměřili i na pohodlí operátora, díky automatické parkovací brzdě nehrozí samovolný pohyb vozíku a zdokonalili citlivý rozjezd a brzdění, které je šetrné k mokré trávě. Také je důležité zmínit, že výrobce na tento typ vozíků dává záruku 4 roky.

Produkty
E-Z-GO RXV, ELiTE

E-Z-GO RXV, ELiTE

Osobní vozík E-Z-GO RXV elektrický

E-Z-GO RXV benzínové

E-Z-GO RXV benzínové

Osobní vozík E-Z-GO RXV benzinový

E-Z-GO TXT elektrické

E-Z-GO TXT elektrické

Osobní vozík EZGO TXT elektrický

E-Z-GO TXT benzínové

E-Z-GO TXT benzínové

Osobní vozík E-Z-GO TXT benzínový

Cushman Shuttle 2 Flatbed

Cushman Shuttle 2 Flatbed

Přepravní vozík Cushman Shuttle 2 Flatbed

Cushman Shuttle 4

Cushman Shuttle 4

Přepravní vozík Cushman Shuttle 4

Cushman Shuttle 6

Cushman Shuttle 6

Přepravní vozík Cushman Shuttle 6

Cushman Shuttle 8

Cushman Shuttle 8

Přepravní vozík Cushman Shuttle 8

E-Z-GO RXV Shuttle 2+2

E-Z-GO RXV Shuttle 2+2

E-Z-GO RXV Shuttle 2+2

E-Z-GO TXT Shuttle 2+2

E-Z-GO TXT Shuttle 2+2

E-Z-GO TXT Shuttle 2+2

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 5 plus 8?*: