Sedmivřetenové

Vhodným výběrem techniky pro hřiště můžeme uspořit ročně velké náklady.

Pro přírodní jen mírně modulované hřiště, kde je  navíc  nutné sekat méně často  je výhodné používat velká vřetena. Snížení počtu sekaček drah ze dvou  na jeden stroj poskytuje vysoce výkonné sekačky JACOBSEN F405. U tohoto stroje je díky úctyhodnému záběru 400 cm produktivita dokonce o  60 % vyšší než u klasické sekačky se záběrem 2,5 m. A to je přesně důvod, proč mnoho hřišť například v Německu přechází na tuto úspornou technologii. Vždyť se nejedná jen o roční úsporu v podobě platu jednoho pracovníka, zřetelná je i úspora v pohoných hmotách a hlavně v pořizovacích nákladech. 
Nasazení stroje F405 na údržbu drah je úsporné opatření, které vytváří prostor pro masivní úspory  v nákladech při zachování kvality hřiště.

Produkty
 Jacobsen Fairway 405

Jacobsen Fairway 405

Záběr 4 m. Nejvýkonnější sekačka drah na trhu.

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 4 plus 2?*: