Zavlažovací systémy pro parky, komunální sféru a komerční plochy

 Pečlivě udržované parkové plochy jsou jistě chloubou nejen každého města, městečka či vesnice, ale i každé firmy nebo společnosti.

Základním předpokladem pro zachování kvality trávníkových ploch a mnohdy nákladného výsadbového materiálu je kvalitní zálivka, kterou je většinou obtížné zajistit manuálně bez vysokých provozních nákladů, které je nutno vynaložit na závlahu ploch.


Řešením je instalace stabilního zavlažovacího systému, který optimálně pokrývá požadované plochy a dodává optimální množství závlahových dávek.

Firma ITTEC Vám díky širokému výrobním sortimentu nabízí celou řadu produktů, které splňují náročné požadavky kladené na zavlažovací systémy na veřejných plochách.
Postřikovače používané na veřejných plochách se vyznačují nejen výbornou distribucí závlahové vody, ale díky své robustní konstrukci a speciálnímu pohonnému mechanismu i vysokou odolností proti vandalismu.

Automatizace provozu systémů přispívá ke snižování provozních nákladů a umožňuje ovládat i velmi rozsáhlé systémy s mnoha stovkami postřikovačů. Systémy lze díky automatickému ovládání provozovat v nočních a časných ranních hodinách, kdy je teplota závlahové vody velmi blízká teplotě výsadeb. Účinnost závlahy je v tomto období výrazně vyšší v porovnání s denním zavlažováním díky podstatně menšímu výparu a nižšímu vlivu větru. Rovněž nebezpečí poškozování systému a jeho prvků je v noci mnohem nižší.

Moderní zavlažovací systémy RAIN BIRD a K-RAIN jsou tedy nejen přispívají k vysoké kvalitě parkových ploch v městskyých aglomeracích a komerčních areálech, ale navíc s vodou hospodaří uvážlivě a efektivně.

Produkty
K-RAIN PROCOM

K-RAIN PROCOM

Efektivní řešení pro komerční aplikace

Mohlo by Vás zajímat

NAŠE REFERENCE

Kde všude naleznete systémy RAIN BIRD a K-RAIN

RAIN BIRD XF-SDI

Podpovrchový kapkovací systém pro trávníky

NAJDETE NÁS I NA FOTBALOVÝCH STADIONECH

Několik set instalací

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 1 plus 8?*: