Co dokáže světlo …

 Profesionální osvětlovací systém in-lite. Moderní technologie.


in-lite je mladá, dynamicky se rozvíjející,  nizozemská společnost, který si vytyčila cíl navrhovat, vyvíjet a distribuovat výrobky určené pro moderní venkovní osvětlovací systémy. Svou činností určuje designové a technologické trendy venkovního osvětlení soukromých i veřejných ploch. Tohoto cíle dosahuje vlastní cestou, kreativním a inovativním přístupem  a stálým začleňováním nejnovějších technických poznatků do svých produktů.

                     
Všechny výrobky in-lite jsou založeny na 12voltovém bezpečném napětí a moderních LED technologiích.

Při vývoji celého systému i jednotlivých prvků - zejména svítidel - se in-lite soustřeďuje na maximální funkčnost svítidel, zařazování technických inovaci, vysokou estetickou úroveň všech produktů, nejvyšší kvalitu a zejména jejich snadné používání.

Výrobky in-lite jsou dostupné prostřednictvím sítě partnerských distribučních společností specializujících se na návrh osvětlovacích systémů a technologií venkovních zahradních a parkových ploch.

Firma ITTEC je od roku 2010 distributorem značky in-lite pro Českou republiku.

 

Naši specialisté tak naplňují společně s firmou in-lite naše společné poslání : 

“využití světla ke zkrášlení  venkovních prostor – zahrad a parků”

Mohlo by Vás zajímat

in-lite CUBID

Jemné nástěnné svítidlo..

in-lite SENTINA150x150

Zapuštěné svítidlo in-lite.

in-lite SENTINA

NOVINKA 2013 Sloupkové svítidlo.

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 2 plus 7?*: