Záruka 5 LET

Značka in-lite   ...   12V profesionální systém zahradního osvětlení! 

Základní filozofií značky in-lite je poskytovat uživateli komplexní systém, který se snadno navrhuje, jednoduše instaluje a velmi efektivně provozuje díky úsporným technologiím.

To vše v té nejvyšší kvalitě.

 

Čtyři hlavní důvody proč zvolit značku in-lite.

 

 1. Provozní napětí 12V je zcela bezpečné i při porušení kabelu ke svítidlům !

2. Montáž systému je mimořádně jednoduchá, transformátor stačí pouze připojit do zásuvky !

3. Montáž systému je velmi rychlá díky propracované koncepci s unikátními připojovacími konektory Easy Lock a odbočkami CC-2.

4. Díky pokročilé moderní koncepci výroby produktů in-lite a vysoké kvalitě výrobků je na všechny produkty poskytnuta výrobcem nadstandardní 5-ti letá záruka. 

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 8 plus 4?*: