Jak vybrat světlo?

Jednoduchá koncepce in-lite - snadný výběr bez komplikací

V in-lite se soustřeďují zejména na práci s účinkem světla, vyzdvihuje se jeho funkci a schopnost vytvářet atmosféru.

Světelné nároky Vaší zahrady by proto neměly být určovány vzhledem konkrétních jednotlivých svítidel, ale světelným efektem, kterého chceme společně dosáhnout.

Proto považujeme za tak důležité nejprve zvolit, které části zahrady a jakým způsobem nebo technikou osvětlit a až posléze vybírat konkrétní typy svítidel z bohatého sortimentu in-lite.

 

 

V in-lite svítidla volíme podle jejich umístění.

  • INTEGRATED - svítidla vestavěná  do cihelných, betových či kamenných dlažeb, dřevěných palub.
  • SOLITARY - samostatná volně stojící svítidla podél cest, příjezdových komunikací či v krajích výsadeb nebo trávníkových ploch
  • WALL - nástěnná svítidla - optimální pro stěny, kamenné, cihelné nebo dřevěné zídky nebo plotyi
  • SPOT - bodová svítidla pro nasvětlování rozsáhlejších objektů jako jsou stromy, větší dekorativní keře, fontány, sochy. Možností je nepřeberně.

 

Druhým důležitým parametrem je zvolení intenzity světla, tak jak je pro konkrétní účel optimální. V in-lite jsou proto všechna svítidla zařazena do skupin podle intenzity světla.

 

 

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 6 plus 4?*: