Naše reference - zavlažovací systémy pro golfová hřiště

Firma ITTEC se na zavlažovací systémy pro golfová hřiště specializuje od roku 1992, kdy jsme dokončili zavlažovací systém na golfovém hřišti Karlštejn s více než 1.200 automaticky ovládanými postřikovači.

V současnosti máme ve svém portfoliu více než 60 golfových hřišť a resortů, které jsme vybavili moderním zavlažovacím systémem Rain Bird. Drtivá většina systémů je řízena počítačovým ovládacím systémem Rain Bird, nicméně instalovali jsme i celou řadu menších a jednodušších systémů podle představ a požadavků zadavatelů.

Mohlo by Vás zajímat

GC Casa Serena Roztěž

Privátní golfové hřiště u Kutné Hory

GC Konopiště

36 jamkový golfový resort u Prahy - zavlažování Rain Bird

GC Ropice

Špičkový golfový areál v Beskydech

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 1 plus 5?*: