Naše reference zavlažovacích systémů v parcích

V současnosti ze profesionální zavlažovací systémy staly již standardním technologickým vybavením nově budovaných i renovovaných parkových ploch. Trávníky, květinové záhony, keřové skupiny jsou vybaveny vhodnými koncepty závlahových detailů, které významně přispívají k neustále se zvyšující kvalitě parků v celé republice. Parky v Pardubicích, Karlových Varech, Maránských Lázních či téměř všechny parkové plochy na Pražském Hradě a převážná většina městských parků v Praze nebo Plzni již mnoho let využívají moderní technologie zn.RAIN BIRD, která je v současnosti nejrozšířenější značkou v profesionálních aplikacích moderních zavlažovacích systémů. Nejvyšší kvalita postřikovačů, spolehlivé automatizační řídící prvky a v neposlední řadě sofistikované ovládací systémy které řídí provoz systémů spolehlivě po celý rok. Výrobky RAIN BIRD jsou známy i vysokou odolností proti vandalismu, vždyť většina parkových systémů je instalována v místech s vysokým pohybem obyvatel měst stejně tak jako jejich návštěvníků a turistů.

Systémy parků používají přednostně kvalitativně nejvyšší řady jednotlivých produktových skupin. Zejména postřikovače jsou charakteristické vysokou rovnoměrností dodávky vody na zavlažované plochy a mají rovněž zvýšenou odolnost proti vlivu větru.

Řídící systémy jsou téměř vždy doplněny senzory srážek, které reaguje na přirozený déšt a modifikují, pozastavují či blokují automatický režim zavlažovacího systému.

Mohlo by Vás zajímat

MANĚTÍN Zámecká zahrada

PLZEŇ - Borská Pole

PRAŽSKÝ HRAD Jižní zahrady

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 4 plus 5?*: