Golfová hřiště

Závlaha na golfových hřištích. Vyspělé profesionální technologie. Rain Bird Golf.

Golfové hřiště 

Pečlivě založené a dokonale udržované travnaté plochy. Výstavba a údržba moderních golfových areálů patří bezesporu k činnostem, kde je kladen vysoký důraz na odbornost, zkušenosti a odpovídající a  odzkoušené technologické postupy. Úspěch celého projektu je samozřejmě závislý také na správné volbě technologického vybavení – ať už jde o techniku na údržbu travnatých ploch, vybavení driving range a v neposlední řadě zavlažovací systém.

Bez správně navrženého a kvalitně nainstalovaného zavlažovacího systému si lze jen těžko představit golfové hřiště, které by v současnosti obstálo v konkurenci ostatních hřišť. 

Značka Rain Bird je témeř synonymem pro špičkové výrobky, které jsou základem moderního zavlažovacího systému. Postřikovače, elektroventily, počítačové ovládací systémy, individuálně navrhované čerpací stanice i filtrační systémy, senzory a meteostanice – to vše je součástí sortimentu značky Rain Bird.

Během uplynulých 15 let se Rain Bird zapsala na českém i slovenském trhu mezi prestižní značky, které lze nalézt na většině golfových hřišť – od těch nejzvučnějších klubů až po veřejná hřiště nebo akademie.

 

Ke každému projektu přistupujeme se stejným zápalem najít optimální technické řešení s ohledem na charakter hřiště i na požadavky investora. Individuální projektová řešení zohledňující současné i budoucí potřeby hřiště, rozsáhlá poradenská činnost, síť kvalitních místních instalačních firem i spolupráce s odborníky ze zahraničí, kvalitní servis a pravděpodobně nejlépe zásobený sklad ve střední Evropě – to jsou pravděpodobně jen ty nejvýznamnější atributy, proč si každoročně v České republice i na Slovensku značku Rain Bird zvolí tisíce zákazníků nejen z golfových hřišt, ale také profesionálové budující či spravující městské parky, fotbalové stadiony, komerční areály nebo soukromé zahrady. 

Produkty
POSTŘIKOVAČ RAIN BIRD E751

POSTŘIKOVAČ RAIN BIRD E751

Flexibilní řešení nejen pro greeny

Mohlo by Vás zajímat

Unikátní ovládací systém RAIN BIRD ICS

Nový koncept ovládacích systémů.

REFERENCE GOLF

Najdete nás na každém druhém golfovém hřišti!

Čerpací stanice RAIN BIRD

Čerpací stanice speciálně konstruované pro golf.

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 9 plus 4?*: