Centrální ovládací systémy

Technologie, flexibilita, inovace.. centrální ovládací systémy Rain Bird® 

Vyspělá počítačová grafika. Snadné, intuitivní ovládání. Kapacita systému dle Vašich požadavků – od 9ti jamkových hřišť až po velké areály s několika plně vybavenými hřišti. Rozsáhlé monitorovací funkce. Snadné aktualizace software. A vše plně v češtině.

To je jen základní výčet předností, kterými disponuje nejnovější řada centrálních ovládacích systémů pro golfová hřiště. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv z ovládacích systémů, vždy můžete očekávat systém, který byl vyvinut se snahou co nejvíce zjednodušit ovládání a programování celého systému, nabídnout celou škálu funkcí, které napomohou snižovat spotřebu vody i provádět snadné a rychlé monitorování. Přidejte standardní možnost připojovat k systému celou řadu senzorů, čidel včetně interaktivní meteostanice. Navíc každý systém nabízí možnost dálkového ovládání – pomocí mobilního telefonu, vysílačky a nebo pomocí snadno ovladatelné přenosné klávesnice.

Celé paleta systémů – od nejvyspělějšího systému Cirrus™, přes flexibilní a kapacitní Nimbus II™, graficky pokročilý Stratus II ™ až po ekonomickou verzi Stratus LT™   - všechny systémy Vám nabídnou vysokou úroveň komfortu. Věnujte nějaký čas prozkoumání všech možností jednotlivých verzí a nejděte si tu, která nejlépe odpovídá Vašim potřebám. A pokud se nemůžete rozhodnout, zavolejte nám a my Vám jednotlivé verze podrobně předvedeme a vysvětlíme jednotlivé detaily.

Ovládací systémy RAIN BIRD jsou dodávány ve dvou systémových variantách - dle volby zákazníka.

Dekodérové systémy RAIN BIRD se staly již standardem i pro všechny ostatní výrobce a dnes jej v mírných obměnách nabízejí všechny konkurenční značky. Dekodéry RAIN BIRD jsou však stále etalonem spolehlivosti a odolnosti, vždyť nejstarší systémy pracují více naž 20 let i v České republice na golfových hřištích na Karlštejně, Karlových Varech či Mariánských Lázních. Celkový počet dekodérových systémů RAIN BIRD, které jsou u nás v provozu však již přesáhl 100 systémů.

Ovládací systémy RAIN BIRD ICS jsou novým směrem, který se v současnosti prosazuje na více a více hřištích po celém světě. Nová technologie integrovaných ovládacích modulů do cívek elektroventilů a speciálního řídícího systému přebírá všechny dobré vlastnosti dekodérových systémů RAIN BIRD, navíc nabízí ještě větší kapacitu, flexibilitu a odolnost proti vnějším vlivům - zejména přepětí z blesků.  Tato unikátní technologie je již instalována na několika stech systémů po celém světě, několik projektů se připravuje též v České republice.

I ovládací systém ICS je dodáván s prověřenými řídícími programy STRATUS LT, STRATUS II, NIMBUS II a CIRRUS. Navíc je k dispozici ekonomická verze RAIN BIRD "GO!" .

 

Produkty
STRATUS LT

STRATUS LT

Dekododérové i IC provedení

STRATUS II

STRATUS II

Dekodérové i IC provedení.

NIMBUS II

NIMBUS II

Dekodérové i IC provedení.

CIRRUS

CIRRUS

Nejvyšší verze. Dekodérové i IC provedení.

RAIN BIRD ESP-LXD

RAIN BIRD ESP-LXD

Optimální řešení pro menší systémy.

ESP-LXME

ESP-LXME

Ovládání pro menší systémy a driving

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 6 plus 7?*: