Převodové postřikovače

 Pro všechny kategorie golfových hřišť..   Rotory řady RAIN BIRD®  EAGLE ™

Kompletní řada postřikovačů pro všechny typy ploch a všechny typy golfových hřišť. Od veřejných 9ti jamkových hřišť a akademií až po mistrovská hřiště. Ideální volba pro greeny, ferveje i odpaliště, pro blokové koncepce i individuální ovládání každého postřikovače. Vynikající distribuce vody, odolná konstrukce a spolehlivý, lety prověřený převodový mechanismus -  to jsou jen základní vlastnosti postřikovačů řady Eagle™, která jsou specificky určeny pro nejnáročnější použití na golfových hřištích.

Široká produktová řada nabízí řešení pro jakákoliv projekční řešení od jednoduchých systémů s blokovým zavlažováním greenů a odpališť a jednořadými fervejemi až po víceřadé zavlažování fervejí a individuální ovládání všech postřikovačů na hřišti. Přidejte plynulou regulaci tlaku pro všechny VIH (elektricky ovládané) modely a výjímečně snadnou údržbu – řada Eagle™ je tou ideální volbou pro moderní, precizně navržený, zavlažovací systém kdekoliv na světě.


 

Produkty
RAIN BIRD Řada EAGLE™ 900/950

RAIN BIRD Řada EAGLE™ 900/950

Nejrozšířenejší v ČR i na Slovensku

RAIN BIRD Řada EAGLE™ 700/751

RAIN BIRD Řada EAGLE™ 700/751

Nová řada multifunkčních postřikovačů GOLF.

RAIN BIRD Řada E351B

RAIN BIRD Řada E351B

Optimální pro odpaliště golfovývh hřišť

RAIN BIRD řada FALCON  6504

RAIN BIRD řada FALCON 6504

Univerzální postřikovač pro golfové plochy

RAIN BIRD Řada 8005

RAIN BIRD Řada 8005

Výborná varianta pro greeny i odpaliště

K RAIN ProSport

K RAIN ProSport

Nenákladná alternativa pro ekonomické systémy

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 8 plus 4?*: