RAIN BIRD řada 8000

  Výsuvný převodový postřikovač s velkým dostřikem
  Nový postřikovač 8005 – nyní s ještě větším rozsahem dostřiků! 

  Nové! Nyní s rozsahem dostřiků od 11,9 m do 24,7 m.
  Kvalitnější trávník při menší spotřebě vody – inovované trysky Rain Curtain™ poskytují vynikající rovnoměrnost zavlažování.

  Díky unikátním vlastnostem je tento postřikovač výjimečně odolný proti vandalismu, snižují se tak provozní náklady spojené s výměnou poškozených postřikovačů.

  MODELY

  • 8005: 1” (26/34) (BSP) vstup s vnitřním závitem (plastový výsuvník)
  • 8005-SS: 1” (26/34) (BSP) vstup s vnitřním závitem (nerezový výsuvník)

   

  SPECIFIKACE

  Poloměr dostřiku: 11,9 až 24,7m
  Provozní tlak: 3,5 až 6,9 baru
  Průtok tryskou: 2,54 až 8,24 m 3 /h
  Vstupní závit:  1” (26/34) BSP vnitřní závitem

  Zpětný ventil Sam udrží převýšení v sekčním potrubí až do 3,1m.
  Trysky Rain Curtain: 04-černá, 06-světle modrá, 08-tmavě zelená, 10-šedá, 12-béžová; 14-světle zelená, 16-tmavě hnědá, 18-tmavě modrá, 20-červená, 22-žlutá, 24-oranžová, 26-bílá
  Výstupní trajektorie trysky je 25°

  ROZMĚRY

  Výška výsuvu: 12,7 cm
  Celková výška: 25,7 cm
  Průměr kontaktní plochy: 4,8cm
  Průměr těla postřikovače: 7,9cm 

  • Technologie trysek Rain Curtain™    pro optimální distribuci a kvalitní pokrytí zavlažované plochy v bezprostředním okolí postřikovače zajišťují vysokou rovnoměrnost rozložení závlahové dávky.
   Trysky jsou snadno vyměnitelné z přední části postřikovače a jejich výměna nevyžaduje použití žádných speciálních nástrojů.
  • Ochrana proti poškození a zneužití vandaly
  • Ochrana proti vandalům, unikátní funkce memory arc® zajišťuje stabilní nastavení sektoru výseče při násilném přetočení výsuvníku mimo nastavenou výseč. Nestrhnutelný odolný převodový mechanismus zajišťuje dlouholetý bezproblémový provoz i v náročných provozních podmínkách.
   Otočná část výsuvníku a vlastní výsuvník jsou spojeny masivní mosaznou hřídelí, což postřikovači poskytuje vysoce nadstandardní
   odolnost proti bočnímu nárazu.
  • K dispozici je špičkové provedení s krytem výsuvníku z nerezové oceli, které poskytuje vysokou odolnost proti poškození i na veřejně přístupných travnatých plochách. 
  • Pryžový nástavec pro travní drn
   Rain Bird pryžový nástavec pro travní drn je určen pro postřikovače řady 8005™ a zajišťuje dokonalé spojení postřikovače s trávníkovým povrchem. Je umístěn na horní části postřikovače. Kryt je ideálním řešením na aplikacích, kdy je třeba zajistit praktickou neviditelnost postřikovače a ještě zvýšit bezpečnost při využívání trávníkové plochy. Nástavec lze použít jak na nových, tak i stávajících instalacích.

  MODELY

  • 8005 Sod Cup pryžový nástavec na travní drn