Sportovní plochy

Závlaha pro všechny typy trávníkových sportovních ploch... 

Bez kvalitního, odolného trávníku se dnes těžko obejde jakékoliv hřiště. A to nejenom ve vrcholných profesionálních soutěžích, kvalitní hrací povrch je cílem snad všech správců, kteří se o hřiště každodenně starají a dávají mu všechen svůj um a znalosti.

Instalace kvalitního automatického zavlažovacího systému je velmi dobrým rozhodnutím, která kvalitní udržbě výrazně napomůže a také je investicí, která se rychle vrací díky kvalitnímu hracímu povrchu a zejména díky podstatně nižší spotřebě vody. Úspory vody oproti běžným přenosným nebo mobilním systémům dosahují až 60%. Významné jsou v neposlední řadě i minimální nároky na obsluhu a možnost intenzivnějšího využívání hrací plochy.

Ačkoliv zavlažovacích systémy RAIN BIRD a K-RAIN najdete na basebalových a softballových stadionech, hřištích pro rugby, tenisových kurtech s antukovým i travnatým povrchem a na mnoha dalších typech hřišť, v České republice je nejrozšířenějším masovým sportem kopaná. Proto většínu sportovních zavlažovacích systémů RAIN BIRD i K-RAIN najdete právě na hřištích pro fotbal.

Produkty
K-RAIN PROSPORT HS

K-RAIN PROSPORT HS

Výborná volba pro trávníkové i antukové povrchy

Mohlo by Vás zajímat

MODERNÍ KONCEPTY ZAVLAŽOVÁNÍ SPORTOVNÍCH PLOCH.

ZVLHČOVÁNÍ UMĚLÝCH TRÁVNÍKŮ

Fotbal a pozemní hokej

REFERENCE V ČR

Několik set instalací na sportovních plochách

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 8 plus 3?*: