Ovládací jednotky zavlažovacího systému pro sportovní plochy

Spolehlivě ovládají celý systém automatické závlahy pomocí elektromagnetických ventilů, které otevírají a uzavírají jednotlivé zóny - sekce - zavlažovacího systému. Můžete si vybrat z malých jednotek schopných ovládat již malý systém, mohou být využity spolu s prvky mikrozávlahy k závlaze keřů a ploch s výsadbou, nebo také ovládat velké systémy pomocí mnoha desítek elektroventilů. Ovládací jednotky jsou většinou připojeny na 230V, vestavěný transformátor pak dodává elektroventilům provozní napětí 24V AC. K dispozici je rovněž celá řada ovládacích jednotek ovládacích systémů s bateriovým napájením, které jsou vynikající alternativou v místech, kde není k dispozici elektrická energie nebo je zřízení přívodu el. energie příliš nákladné. Snadno tak lze ovládat zavlažování např. v ozeleněných kruhových objezdech nebo na střešních zahradách.

 

Převážná většina ovládacích jednotek umožňuje nastavení základních provozních parametrů:

  • Stanovení závlahových dní (dny, kdy bude závlaha spouštěna)
  • Stanovení závlahového denního režimu - sudé/liché dny, intervalové spouštění závlahy, vynechání určitých dní apod.
  • Stanovení startovacích časů (čas, kdy bude závlahový program spuštěn)
  • Doby zavlažování (délka zavlažování pro konkrétní sekci v minutách či hodinách)
  • Procentuální úpravy doby závlahy všech sekcí najednou (tzv. Water Budget)
  • Manuální spuštění závlahového cyklu či jednotlivých sekcí mimo naprogramovaná data

Vyšší řady ovládacích jednotek pak tyto základní funkce doplňují o další funkce, které poskytují daleko více možností jemného doladění systému, efektivnější hodpodaření s vodou a optimálního využití kapacity zdroje vody a instalované potrubní sítě.

Mezi tyto funkce patří zejména vložení pauzy mezi sekcemi, přiřazení čidel srážek či průtoku jednotlivým sekcím, cyklické opakováná závlaha, nastavení vsakovacího režimu a mnoho dalších.

K dispozici jsou rovněž výkonné ovládací systémy s jediným ovládacím kabelem a řídícími dekodéry, které spuštějí jednotlivé elektroventily podle kódovaných signálů z jednotky s hydraulickou optimalizací provozu a možností připojení elektronických čidel i meteostanic.

 

Produkty
NOVINKA 2013! RAIN BIRD ESP-Me

NOVINKA 2013! RAIN BIRD ESP-Me

Ovládací jednotka až pro 22 sekcí

NOVINKA 2013! Weathermatic SL 1600

NOVINKA 2013! Weathermatic SL 1600

Nová ovládací jednotka Smart Line

K-RAIN RPS 469

K-RAIN RPS 469

Ovládací jednotka pro středně velké systémy

K-RAIN RPS 1224

K-RAIN RPS 1224

Ovládací jednotka pro rozsáhlé systémy

RAIN BIRD ESP-LXME Modular

RAIN BIRD ESP-LXME Modular

Funkce snímání a optimalizace průtoku.

RAIN BIRD ESP-LXD

RAIN BIRD ESP-LXD

Dekodérová ovládací jednotka pro rozsáhlé systémy

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 8 plus 5?*: