Rotační 1/2" postřikovače

Rotační postřikovače s ½“ připojovacím závitem jsou díky svému dostřiku od 5 do cca 10m optimálním výrobkem pro zavlažování menších členitých trávníkových ploch zahrad rodinných domů.

Doporučený spon tj. vzájemná vzdálenost mezi sousedními postřikovači musí odpovídat dostřiku potřikovače a měla by se tedy pohybovat od 5 do 10m s ohledem na použitou trysku.

V mnoha případech jsou výbornou alternativou k rozprašovacím postřikovačům díky výrazně menší spotřebě vody a mohou tak značně zjednodušit návrh zavlažovacího systému na Vaší zahradě.

Díky malým nárokům na spotřebu vody jsou výborným řešením tam, kde zdroj vody má menší vydatnost a nižší hodnotu tlaku. Díky velké varialibiltě modelů a trysek je lze snadno použít i pro zavlažování půdopokryvných rostlin, květinových záhonů i nízkých keřových skupin Například modely K-RAIN MINIPRO se vyrábějí i v modelech s 15cm a 30cm výsuvem a proto je instalace v plochách s výsadbami velmi efektivní řešení.

Všechny typy ½“ rotačních postřikovačů mají plynule nastavitelnou velikost postřikované výseče a proto lze snadno přesně nastavit hranice zavlažované plochy.

Všechny typy nabízejí provedení se zpětným ventilem, takže nedochází ke gravitačnímu vypouštění potrubí přes nejníže umístěný postřikovač a podmáčení okolí postřikovačů. Použití zpětných ventilů doporučujeme pro všechny typy instalací!

Rotační 1/2" postřikovače mají typickou intezitu závlahy přibližně 15-20mm za hodinu (tj. 15-20 litrů/m2 za hodinu).

Produkty
K-RAIN®  MiniPro

K-RAIN® MiniPro

Převodové rotační 1/2" postřikovače.

RAIN BIRD®  ŘADY 3500

RAIN BIRD® ŘADY 3500

Nejrozšířenější rotační 1/2" postřikovač v Evropě

K-RAIN ® RPS50

K-RAIN ® RPS50

Perfektní pro menší a členité plochy

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 1 plus 3?*: