Co to je AZS

MODERNÍ ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU ZAHRADU, PRO KAŽDÝ PARK ČI SPORTOVIŠTĚ
Krásná a upravená zahrada je nezbytnou součástí každého moderního rodinného domu. Vybudování a udržování takové zahrady kolem Vašeho domu však vyžaduje mnoho úsilí a nemalé množství času a finančních prostředků. Jedním ze základních a nezbytných předpokladů k dosažení tohoto cíle je i správná a přiměřená zálivka, v správný čas a na správné místo. Takové zalévání, pokud používáme klasickou konev a hadice, vyžaduje mnoho , mnoho času a nepříjemné monotónní práce.

AUTOMATICKÝ ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM ?
Řešením je instalace automatického zavlažovacího systému. Moderní systém se skládá z pod zemí ukrytého potrubí a výsuvných postřikovačů, které jsou ukryty pod úrovní terénu. Po otevření přívodu vody elektromagnetickými ventily se postřikovače vysunou nad terén a po skončení zavlažování se opět zasunou do podzemních pouzder. Nic nebrání užívání zahrady ani sekání trávy. Naprogramovaná centrální ovládací jednotka se o celý režim postará za Vás a pro případ deště je v pohotovosti automatické čidlo srážek, které celý systém dočasně vypne.

Zavlažovací systém poskytuje svému majitele celou řadu výhod. Připomeňme si pouze ty nejzákladnější. Automatizace odstraní nepříjemnou a zdlouhavou práci s konví a hadicí, ušetřený čas pak můžete věnovat Vašim koníčků nebo rodině. Moderní systémy pracují v nočních hodinách, kdy je hodnota výparu nejnižší a proto spotřebují až o 30% méně vody. V neposlední řadě se systém postará o Vaši zahradu i v době Vaší nepřítomnosti během dovolené. Díky čidlu srážek systém reaguje na změny počasí a nezavlažuje nadbytečně. Navíc, krásné okolí domu bez jakýchkoliv diskusí zvyšuje tržní hodnotu a prestiž nemovitosti.

 Profesionální výrobky a odborné poradenství.

Moderní profesionální zavlažovací systém se od méně kvalitních a tzv. hobby systémů liší kvalitou, výkonností a spolehlivostí všech prvků a uceleností výrobního programu. Navíc, díky efektivní celosvětové distribuční sítí lze většinu profesionálních výrobků pořídit za výrazně nižší ceny, než hobby systémy, které jsou prodávány v hobby řetězcích.

 Firma ITTEC kromě vlastní distribuce výrobků poskytuje rozsáhlé poradenské služby od odborných školení montážních firem až po detailní informační servis. Projekční oddělení firmy pak každý rok navrhne nekolik set systémů nejrůznějších velikostí - od zahrad až po komerční centra, parky a golfové areály.

Firma ITTEC distribuuje pouze vysoce kvalitní výrobky pro profesionální instalace, hobby výrobky u nás nedostanete.

Navíc, ITTEC  - jako největší distributor v ČR - dodává na trh několik značek a tak si u nás můžete vybrat vždy to optimální řešení. Technicky i finančně.


RAIN BIRD
Rain Bird je největším světovým výrobcem profesionálních komponent pro zavlažovací systémy. Na trhu je již více než 70 let. Vyvíjí a vyrábí kompletní řadu výrobků pro všechny typy aplikací od zahrad až po golfová hřiště, což je zárukou, že všechny prvky systému spolu budou optimálně spolupracovat. Kvalita výrobků a celého výrobního procesu je trvale kontrolována  mnoha testovacími procedurami. Dosažené výsledky byly ohodnoceny opakovaně udělením Certifikátu vysoké kvality ISO 9002. Na většinu výrobků je poskytována záruka po dobu 3 let, na vybrané výrobky až 5 let. Značku RAIN BIRD dodáváme do České republiky od roku 1992, naleznete ji na desítkách tisíc systémů na zahradách, parcích, komerčních areálech, sportovních plochách a více než 50ti golfových areálech v Čechách i na Slovensku. A každým rokem přibývají tisíce dalších systémů.

 

 K-RAIN

Výrobky K-RAIN jsou speciálně určeny pro profesionální instalace závlah v zahradách a parcích. Kompletní řada výrobků umožňuje vybrat vždy optimální řešení. I K-RAIN se může pochlubit certifikátem ISO 9001, rotační postřikovače a celá řada výrobků poskytuje nadstandardní záruku 5 let! Výrobky K-RAIN se mohou pochlubit celou řadou unikátních funkcí a vlastností - to vše za velmi dostupnou cenu - a tak si tato značka nalezla v posledních letech celou řadu příznivců nejen u zahrad rodinných domů, ale i na sportovních plochách - zejména fotbalových hřištích všech kategorií.

 

Mohlo by Vás zajímat

NOVÉ! WiFi OVLÁDACÍ SYSTÉM SOLEM

Moderní zavlažování v zahradách.

NOVÉ ROTAČNÍ TRYSKY K-RAIN RN200ADJ

Flexibilní řešení pro menší, členité plochy.

NOVÉ! TRYSKY RAIN BIRD HE-VAN

Vynikající rovnoměrnost postřiku. nejlepší na trhu.

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 4 plus 7?*: