Jaké výrobky ITTEC doporučuje: RAIN BIRD, K-RAIN, ANTELCO

ITTEC - DISTRIBUTOR SVĚTOVÝCH ZNAČEK

Firma ITTEC spolupracuje  dlouhodobě s nejpřednějšími světovými výrobci zavlažovcích systémů. Vzhledem k tomu, že současná firma ITTEC reprezentuje dynamickou, rychle se rozvíjející a finančně silnou skupiny profesionálů z oboru závlah a profesionální údržby trávníkových a krajinářských ploch, většinu z našich dodavatelů zastupujeme jako výhradní distributor jejich výrobků pro Českou republiku. Nejdelší spolupráci  - letos tomu bude již 20 let - máme s největším světovým výrobcem závlahových systémů značkou RAIN BIRD z USA, která je současně nejrozšířenější  značkou na českém trhu a najdete ji na více než 15.000 soukromých zahrad, stovkách komerčních areálů, městských parků a více než 300 sportovních stadionech. Do našich referencí patří rovněž přes 50 golfových hřišť v České republice i na Slovensku. 

ITTEC dodává produkty od celé řady dalších světových výrobců jako je K-RAIN, ANTELCO, BLAZING, MP ROTATOR, WEATHERMATIC a celé řady dalších tak, aby bylo možno zákazníkovi navrhnout vždy optimální řešení pro konkrétní způsob použití.

Níže se dozvíte o našich hlavních dodavatelích více...

RAIN BIRD (USA)

 

Značka RAIN BIRD vždy reprezentovala to nejlepší, co bylo možní mezi závlahovými produkty získat. Současná světová jednička nikdy nespoléhala na prodej pouze přes nejnižší cena, tak jako to často vidíme nyní u mnoha výrobců. V RAIN BIRD se vždy opíraji o velmi inovatovní technická řešení, nejvyšší možnou kvalitu VŠECH vyráběných komponent a to jak z hlediska používaných materiálů a vlastního zpracování výrobků.

Proto také může snadno podepřit známou kvalitu výrobků RAIN BIRD i vysoce nadstandardními garancemi kvality na celou řadu strategických výrobků. A to až na 5 LET !

Praxe však ukazuje, že skutečná životnost např. postřikovačů a elektroventilů je opravdu legendární. Nejstarší systém v Česku naleznete na pražské Pankráci s dnes již historickým postřikovači, které byly instalovány již před 40 lety a téměř bez údržby stále pracují.

I další systémy jsou zcela funkční i po mnoha letech jako např. zahrada na Valech na Pražském Hradě(1994), fotbalové hřiště Kyje (1993) nebo hřiště SK Běchovice.

V neposlední řadě je třeba zmínit i golfový areál Praha Karlštějn, instalovaný v roce 1992, kde převážná většina systému je osazena stále původními výrobky, Samozřejmě je nutno poctivě přiznat, že je to zejména díky vynikající servisní práci hlavního greenkepra a jeho skupiny, která údržbě systému věnuje velmi kvalitně.

Firma RAIN BIRD je známa svými uvažlivými inovacemi, kde vždy převažují skutečné technické a uživatelské benefity. Inovace a nové funkce za každou cenu jen z marketingových důvodů  - to u RAIN BIRD nenajdeme. Naštěstí.

Nejnovětší katalog RAIN BIRD pro Českou republiku si stáhnete ZDE.

 

K-RAIN (USA)


Značka K-RAIN patří mezi mladé značky, nicméně jde firmu velmi dynamickou, která se soustřeďuje na vývoj a výrobu klíčových závlahových výrobků, ať už jde o kompletní sortiment všech postřikovaču mnoho s velmi inovativními  funkcemi, široké patety eletroventilů nebo ovládacích jednotek.

Všechny produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů s robustním a odolným provedením. Firma K-RAIN vlastní nespočet patentů jednotlivých technických řešení ,o které je velký zájem mezi konkurenčními výrobci, kteří s těmito patenty licencují pro své vlastní produkty. Patří sem mimo jiné licence firmám HUNTER a WeatherMatic, pro firmu TORO firma K-RAIN licencuje například celý postřikovač MINI8, která je tak zcela identický se svým originálem postřikovačem K-RAIN MINIPRO. Současně s inovativní výrobní strategií K-RAIN nabízí svoje výrobky za velmi dostupné ceny a tak jsou K-RAIN produkty velmi dobře etablovány nejen na náročném americké trhu, ale stále více i v Evropě - ve Španělsku, Itálii, Francii a v posledních letech v České republice, kde tuto značku zastupuje naše firma ITTEC.

Nejnovětší katalog K-RAIN pro Českou republiku si stáhnete ZDE.

 

ANTELCO (AUSTRALIA)

Společnost ANTELCO je světovým výrobcem specializovaným na technologie mikrozávlah. Mikrozávlahy jsou nejrychleji se rozvíjejícím trhem nejen v České republice, ale i celosvětově. Z této produktové kategorie nalezenete v sortimentu ANTELCO téměř vše od široké palety kapkovačů , mikrorozprašovačů a bubblerů, až po výrobky určené pro aplikace v sadovnictví či ve školkách.Vše je vyráběno ve vysoké kvalitě z nejlepším materiálů. Výrobky ANTELCO nabízí rovněž celá řada světových závlahových výrobců pod vlastní značkou, což samozřejmě svědčí o vysoké kvalitě zn. ANTELCO.

Nejnovětší katalog ANTELCO pro Českou republiku si stáhnete ZDE.

 

Mohlo by Vás zajímat

RAIN BIRD největší světový výrobce

Více o značce RAIN BIRD naleznete zde...

K-RAIN

Moderní technologie závlah

ANTELCO

Specialista na mikrozávlahy

Napište nám

Sdělte nám co potřebujete a my vám nabídneme to nejlepší řešení

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zařazením všech vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Ittec, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 5-ti let). Odvolání souhlasu lze provést formou e-mailu s uvedením „Neposílat“ v předmětu zprávy.

Kontrolní otázka: Kolik je 5 plus 2?*: